Zoopark a Dinopark ve Vyškově

7. srpna 2009 v 15:37 | Petra |  O nás
Minulý víkend jsme si udělali výlet do Vyškova do zoo- a dinoparku. Původně jsme se malinko báli, že se pucík dinosaurů bude bát, ale naštěstí byl naprosto nadšen. Na všechny si musel sedat, všechny si pohladil:)...Užil si to moc.

Zoo je malinká, není v ní mnoho exotických zvířat, spíš zvířátka tuzemská - koníci, králíčci, slepice, kozy, kravička...Z exotických snad hlavně zmíním velbloudy, bizona a ještě jakýsi velký skot.


Nejvíc byl však pucík nadšen na tzv. babiččině dvorku, kde byli různé kozy a podobně a kde se mohla zvířátka krmit zakoupeným krmivem. Tam jsme se zdrželi nejvíc a pucíka nejvíc pobavilo, když mu jedna koza papírový pytlík se zbytkem krmení vytrhla z ruky a sežrala včetně papíru:)
Po prohlédnutí zooparku nás čekal dinoexpress a asi 15minutová cesta Vyškovem do dinoparku.
Několik druhohorních živočichů:A takhle nějak se dinosauři líhli:

Dokonce jsme zvládli i 3D kino. Lukáš z něj byl naprosto nadšený a nepotvrdil naše obavy, že se tam bude bát a bude plakat. Hltal příběh jedním dechem, brýle nasazené a vše komentoval. A vlastně i na řev došlo...v okamžiku, kdy projekce skončila a my odcházeli ven z kina. Chtěl vidět vše ještě jednou:) Pak už si jen chvíli pohrál na dinosauřím pískovišti a vláčkem jsme odjeli zase zpět k zooparku a autem pak domů. Vyškovský zoo a dinopark můžeme vřele doporučit na výlet i s malými dětmi kolem dvou let. Určitě si tu najdou své.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama