Tip na drobný dáreček - pexeso

17. prosince 2009 v 11:11 | Petra |  Tvoření
K mikulášovi jsme rozdali rodinným příslušníkům malinkou drobnost - pexeso s fotkama pucíka:)
Běžně jejich zhotovení nabízejí různé obchody s výrobou pozorností z fotky, ale jejich cena (kolem 100-150kč za jedno pexeso) nám přišla příliš vysoká, tak jsme vymýšleli, jak to udělat jinak, levněji. No a nakonec jsme vymysleli. Díky úžasné Dazou, která vytvořila šikovnou mřížku podle mého "nápadu", jsem měla vlastně hotovou šablonu, do které jsem už jen navkládala zmenšené fotky. Pak jsem odeslala vyvolat u našeho "dvorního" tvůrce kalendářů, scrapbookových koláží,...na stránkách www.24print.cz. A jedno pexeso vyšlo na horentních 20kč. Navíc - právě díky tomu, že jsem zde nechávala dělat kalendáře a tisky na fotoknihy k vánocům, tak jsem měla poměrně velký bonus, takže vlastně pexesa byla úplně zdarma. Vše došlo vytisknuté velmi rychle, doma jsem jen rozstříhala na jednotlivé obrázky a z rubové strany jsem ozdobila pomocí razítka a zabalila do balíčků a Mikuláš mohl nadělovat.

Teď už mám doma druhou várku - tentokrát jsem malinko upravila pár fotek na jmenovky na vánoční dárky. Jejich tvorbu určitě taky zdokumentuji do článečku:)

A jak vypadalo pexeso? Takhle je vcelku:Nastříhanou hotovou hru bohužel nemám, Mikuláš ji odnesl dříve, než jsem stihla zdokumentovat, tak snad dodám dodatečně:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama