Září 2010

Malý fotbalista

30. září 2010 v 17:44 | Petra |  O nás
Na hřišti si pucík rád i zakope do míče:-)
hriste


hriste


hriste


hriste


hriste


hriste


hriste


hriste


hriste


hriste


hriste


hriste


hriste


hriste

Pro změnu zase zajíci:-)

29. září 2010 v 16:52 | Petra |  Tvoření
Dnes tu pro vás mám zase moje šitíčko. Tentokráte - pro změnu - opět zaječí páreček, tentokráte pro mamčinu kolegyni z práce na chatu:-)

zajosi


zajosi


zajosi
zajosi

Na skluzavce

28. září 2010 v 15:36 | Petra |  O nás
Nemáme tu žádné pořádné dětské hřiště, jen takové, které si rodiče vybudovali "svépomocí", ale dětem stačí, vyřádí se tu dostatečně. Lukáš tam přes prázdniny i v krásném babím létě moc rád chodí a vyřádí se. Tak pár foteček z "pokořování" skluzavky;-)
hriste

hriste


hriste


hriste


hriste


hriste


hriste


hriste

Zahrada v srpnu

27. září 2010 v 16:32 | Petra |  Zahrádka
Vzhledem k nepublikování článků v srpnu tu pro vás mám nyní pár foteček ze zahrádky z druhého prázdninového měsíce.
zahrada


zahrada


zahrada


zahrada


zahrada


zahrada


zahrada


zahrada


zahrada

a úroda ostružin letos byla (a stále ještě je) opravdu mimořádná:
zahrada

Kuřecí závitky

26. září 2010 v 11:28 | Petra |  Recepty
Závitky z pomalého hrnce:-)
zavitky
Kuřecí prsíčka naklepeme na plát, potřeme hořčicí, sypneme solí, poklademe plátkem parmské šunky a kouskem pórku. Zamotáme, zvrchu jsem namlela trochu čerstvého pepře a naskládala do pomalého hrnce. Zasypala jsem ještě malinko nakrájeným pórkem.
zavitky
Podlila jsem trochou vody a dala pomalit na tři hodiny na stupeň II.
zavitky

Podávali jsme s bramborovými hranolky.
Dobrou chuť.

Malý malíř

25. září 2010 v 18:22 | Petra |  O nás
Plním slib a obeznámím vás malinko retrospektivně s tím, co jsme u nás dělali a čím se bavili v době, kdy jsem moc nepřispívala na blog...
Začínám naším malým uměleckým malířem, jeden večer jsme vytáhli vodovky, veliký papíry a Lukáš byl na vrcholu blaha:-)
malir
malir


malir

malir

malirmalir

malir

malir


malir

malir

malir

MŇÁÁÁÁM

24. září 2010 v 19:56 | Petra |  Jen tak...
Musím vám ještě vložit jednu nádheru, kterou mi před chvílí dovezla kamarádka, která se zítra vdává...Výslužku! A nejen, že cukrovíčko výborně vypadá, ale je naprosto neuvěřitelně chutné a výborné. Tak tu s pucíkem statečně ujídáme (no, spíš užíráme:-D) a fakt si pochutnáváme.


Tady ještě v krabičce:
cukrovi

cukrovi

A už na míse:-)
cukrovi

No řekněte, odolali byste?
cukrovi


cukrovi

Nová výmalba v pokojíčku

24. září 2010 v 18:01 | Petra |  U nás doma
Protože pořád nejsem schopná nahrát fotky na nový blogísek, rozhodla jsem se, že zatím budu publikovat články dále tady a jakmile se dostaneme přes "porodní potíže" nových stránek, tak se přesuneme - po opětovném upozornění - tam...Takže dnes vás "obšťastním" pár obrázky toho, jak se pucíkova maminka zbláznila a čerstvou třicítku oslavila prací - přeměnou pokojíčku na džungli:-)

Nutno podotknout, že pucík je maximálně spokojený, se zvířátky se povídá, zdraví je, už víme, že hroch v rybníku má moc studenou vodu,...Takže vítejte u nás v džungli:-)
a

a

a

a


a


a

a

a

a

A naše sbírka Lego Dupla - konečně tak aranžovaná, že ji pucík plně využije a fakt si krásně vyhraje:
duplo

duplo

duplo

Změna je život:-)

17. září 2010 v 10:20 | Petra |  O nás
Halóóó, halóóó!
Všem a velmi hlasitě se dává najevo, že u nás v Pucíkově nastala veeeliká změna. Jako dárek k 30. narozeninám jsem totiž dostala od mého drahého bratra nový blog na této adrese: http://www.pucikov.cz/ . Zatím se mi jeví malinko darem danajským, protože ovládání a veškeré práce se tam malinko liší od toho, na co jsem zvyklá zde na blog.cz. Nicméně vlastní internetové stránky mají zcela jistě nezanedbatelné přednosti a tak se pouštím do boje a vás - kamarádky, návštěvnice a čtenářky - prosím o trpělivost a shovívavost při zajíždění novinek:-). Jste velmi upřímně zvány dál a doufám, že se vám v inovovaném "domečku" u nás bude líbit a budete se vracet. Tímto se ještě omlouvám i za opoždění ve hře, do které jsem byla pozvána, určitě to brzy - a již na nových stránkách - napravím a zapojím se:-).
Tak a teď už na vás čekám zde
443

Září a malá omluva :-)

4. září 2010 v 10:43 | Petra |  O nás
Na začátek se vám musím všem omluvit za delší absenci. A to nejen v publikování nových článků od nás, ale i při návštěvách na vašich blogískách. Jsme v pořádku, nebojte, jen se toho nějak moc nahrnulo...pořád zlobí připojení, takže nejsem tak mobilní, jak jsem byla zvyklá, na net se dostanu jen u stolu, nemůžu si přenášet notýsek a chybí to...Navíc máme doma čerstvého školkáčka, takže než se nějak zajedeme, tak je to malinko náročné. Nicméně Lukáškovi se ve školce víceméně líbí, sice druhý a třetí den bylo pár slziček, ale dnes už zjišťoval, jestli může zas do školky a těší se na pondělí. Tak uvidíme...Ale ve školce to mají děti moc pěkné, paní učitelky jsou suprové a hodné, takže věřím, že za chvíli nebude chtít ze školky domů:-)

A protože je začátek září, tak vkládám zářijový list z kalendáře.

zari


A nakonec malá pozvánka. Choďte nadále na návštěvy, určitě přibudou další recepty, co vaříme, určitě budou nové fotečky šití, na které se chystám vrhnout, plánuji malé úpravy v domečku (spíše dekorativního rázu, ale přeci jen změny...), určitě přidám zpětně i fotoreportáže od nás z průběhu srpna, fotky jsou ještě pořád ve foťáku, ani jsem je ještě nestihla stáhnout do počítače, jak to bude, tak se určitě podělím:-)...zkrátka bude toho hodně :-)